• POLISH
  • ENGLISH
  • GERMAN
  • GEORGIAN
  • RUSSIAN
  • LITHUANIAN
  • ITALIAN
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Wesele Wrocław – Hotel Azyl

1726
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo/Region: dolnośląskie
Firma: Grupa Hotelarsko-Gastronomiczna Azyl
Powiat/Kraj m. Wrocław
Miasto: Kąty Wrocławskie
Kod pocztowy: 55-080
Ulica: Popiełuszki 26
E-mail: wesela@hotelazyl.pl
Telefon: +48 71 391 32 90
Strona www: https://hotelazyl.wroclaw.pl/wesele/
   
dodano: 2023.04.27
ważne do: 2023.07.26
wyświetleń: 29

Szczegóły oferty:

Czy marzysz o niezapomnianym weselu w pięknej scenerii? Grupa Hotelarsko-Gastronomiczna Azyl jest gotowa zrealizować Twoje marzenie!

Posiadamy wiele sal weselnych, które są wyjątkowe i udekorowane w różnych stylach - klasycznym, rustykalnym, zimowym i wielu innych, co pozwoli Ci na wybór sali dopasowanej do Twojego stylu i upodobań.
Jeśli wolisz ślub w plenerze lub w pięknym ogrodzie, również jesteśmy w stanie zorganizować dla Ciebie i Twoich gości piękne i romantyczne przyjęcie w otoczeniu natury.

Nasi doświadczeni organizatorzy weselni pomogą Ci w dopasowaniu każdego szczegółu, aby Twój dzień był naprawdę wyjątkowy. Nasz zespół kucharzy stworzy dla Ciebie i Twoich gości wyśmienite menu, a nasz personel hotelowy zadba o najdrobniejsze szczegóły, abyś mógł się zrelaksować i cieszyć się swoim wyjątkowym dniem.

W Hotelu Azyl wiemy, że ślub i wesele to wyjątkowe i ważne wydarzenia w życiu każdej pary. Dlatego staramy się, aby wszystko było dopasowane do Twoich wymagań i żebyś mógł spędzić ten dzień bez stresów i zmartwień.
Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś i pozwól nam zorganizować dla Ciebie najpiękniejsze wesele, o jakim zawsze marzyłeś!
facebook