• POLISH
  • ENGLISH
  • GERMAN
  • GEORGIAN
  • RUSSIAN
  • LITHUANIAN
  • ITALIAN
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Obsługa Prawna Deweloperów – Kancelaria Radców Prawnych

1742
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo/Region: dolnośląskie
Firma: Kancelaria Radców Prawnych Horoszczak Szczepankowska
Powiat/Kraj m. Wrocław
Miasto: Wrocław
Kod pocztowy: 53-228
Ulica: Inżynierska 45/4
Telefon: 505906670
Strona www: https://khkancelaria.pl/obsluga-prawna-deweloperow-wroclaw/
   
dodano: 2023.05.18
ważne do: 2023.08.16
wyświetleń: 69

Szczegóły oferty:

Kancelaria Radców Prawnych Horoszczak Szczepankowska to zespół doświadczonych prawników, którzy specjalizują się w obsłudze inwestycji deweloperskich. Nasza wiedza i doświadczenie pozwolą Ci skutecznie realizować projekty budowlane.
W ramach naszych usług oferujemy kompleksową analizę dokumentacji oraz pomoc w uzyskiwaniu niezbędnych pozwoleń i zezwoleń. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja inwestycja spełnia wszystkie wymogi prawne i jest zgodna z obowiązującymi przepisami.
Nasi prawnicy przygotowują i negocjują umowy deweloperskie, umowy przedwstępne, umowy o dzieło, umowy o roboty budowlane i umowy ostateczne. Dbamy o to, aby umowy były precyzyjne, kompleksowe i chroniły Twoje interesy inwestycyjne.
Dodatkowo, reprezentujemy naszych klientów przed organami administracji publicznej oraz sądami powszechnymi i arbitrażowymi. Nasz zespół prawników skutecznie broni Twoich praw i interesów, zapewniając profesjonalne wsparcie w każdej sytuacji.
Jeśli szukasz solidnego partnera prawnego, który pomoże Ci w realizacji inwestycji deweloperskich, skontaktuj się z Kancelarią Radców Prawnych Horoszczak Szczepankowska. Jesteśmy gotowi zaoferować Ci kompleksową obsługę prawną, dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.
facebook