• POLISH
  • ENGLISH
  • GERMAN
  • GEORGIAN
  • RUSSIAN
  • LITHUANIAN
  • ITALIAN
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Chrzciny Wrocław – Hotel Azyl

1729
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo/Region: dolnośląskie
Firma: Grupa Hotelarsko-Gastronomiczna Azyl
Powiat/Kraj m. Wrocław
Miasto: Kąty Wrocławskie
Kod pocztowy: 55-080
Ulica: Popiełuszki 26
E-mail: imprezy@hotelazyl.pl
Telefon: 713913290
Strona www: https://hotelazyl.wroclaw.pl/imprezy_rodzinne/
   
dodano: 2023.04.27
ważne do: 2023.07.26
wyświetleń: 81

Szczegóły oferty:

Zapraszamy do Hotelu Azyl, gdzie organizacja imprez rodzinnych staje się łatwiejsza i bardziej przyjemna. Nasza restauracja z bar podchodzi do każdej uroczystości z pełnym zaangażowaniem, przygotowując sale pod chrzciny, urodziny, jubileusze, przyjęcia komunijne oraz przyjęcia po ślubie.

Oferujemy przepyszne, grillowane jedzenie i wspaniały, luźny klimat, który sprawia, że każda impreza jest niezapomniana. Nasz doświadczony personel zapewni Wam najwyższy standard obsługi i przygotowania sali pod Waszą imprezę.

Dodatkowo, nasz hotel oferuje komfortowe pokoje dla gości, w których można przenocować nawet 50 osób w standardzie trzygwiazdkowym lub ekonomicznym. A dla najmłodszych nasz zewnętrzny plac zabaw to raj dla dzieci, gdzie mogą bezpiecznie bawić się i cieszyć chwilami wolnymi od stolików i krzeseł.

Nasza lokalizacja zapewnia łatwy dojazd i duży, bezpłatny parking na 50 aut, co czyni organizację imprezy u nas jeszcze bardziej komfortową.

Zapraszamy do Hotelu Azyl, gdzie z przyjemnością pomagamy organizować niezapomniane chwile dla Was i Waszych bliskich. Zaufaj naszemu doświadczeniu, a my zrobimy wszystko, aby Wasza impreza była niezapomniana
facebook