• POLISH
  • ENGLISH
  • GERMAN
  • GEORGIAN
  • RUSSIAN
  • LITHUANIAN
  • ITALIAN
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Prawo Budowlane – Kancelaria Radców Prawnych Wrocław

1744
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo/Region: dolnośląskie
Firma: Kancelaria Radców Prawnych Horoszczak Szczepankowska
Powiat/Kraj m. Wrocław
Miasto: Wrocław
Kod pocztowy: 53-228
Ulica: Inżynierska 45/4
Telefon: 505906670
Strona www: https://khkancelaria.pl/kancelaria-prawo-budowlane-wroclaw/
   
dodano: 2023.05.18
ważne do: 2023.08.16
wyświetleń: 106

Szczegóły oferty:

Kancelaria Radców Prawnych Horoszczak Szczepankowska to doskonały partner dla wszystkich związanych z branżą deweloperską. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie umów deweloperskich i oferujemy kompleksową pomoc prawną zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla działów prawnych i sprzedaży.
Nasza specjalizacja w obszarze umów deweloperskich pozwala nam skrupulatnie analizować treść dokumentów i zapewniać pełne zrozumienie ich konsekwencji. Nasz zespół doświadczonych prawników jest gotów wesprzeć Cię na każdym etapie negocjacji z deweloperem.
Niezależnie od tego, czy jesteś deweloperem, czy działem prawno-sprzedażowym odpowiedzialnym za planowanie, organizację i sprzedaż mieszkań, możesz polegać na naszym profesjonalnym doradztwie prawno-kontraktowym. Nasze usługi obejmują analizę umów deweloperskich, identyfikację ryzyka, negocjacje i ochronę Twoich interesów.
Dzięki naszej pomocy, będziesz miał pewność, że umowa deweloperska jest kompletna, jasna i zgodna z Twoimi oczekiwaniami. Nasz zespół zna tajniki negocjacji i będzie dążył do osiągnięcia dla Ciebie jak najkorzystniejszych warunków umowy.
facebook